KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7314345
nr 731 4345
Blandteknik
Bill Olson, musikstund, motivets mått: 33x28, signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 12 december 2011
kl 19:06:17
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
500 kr
500 kr
650 kr
700 kr
6
750 kr
800 kr
7
1.200 kr
900 kr
1.100 kr
7
1.500 kr